WIADOMOŚCI

 

   

A A A

  

IV Przeglądzie Kabaretowym dla Osób Niepełnosprawnych „Żyj Kolorowo” w Jaworze


 

Dnia 21 września 2018r w piątek po raz kolejny nasi podopieczni mieli okazję popisać się swoimi tanecznymi i artystycznymi umiejętnościami na IV Przeglądzie Kabaretowym dla Osób Niepełnosprawnych „Żyj Kolorowo” w Jaworze organizowanym przez Ośrodek Wsparcia „Pod Zielonym Dębem”.

Przegląd ma charakter konkursu, który składa się z trzech kategorii: stand-up, skecz oraz mini playback show. Nasza grupa zaprezentowała małe show taneczne pod nazwą „Jak wodza Jarosława poniosło disco...”. Na scenie wystąpili: Jarek, Mariusz, Alek, Roman oraz Roksana. Ich taniec porwał całą publiczność do zabawy. Kolorowe stroje, peruki oraz uśmiech na twarzy były dodatkowym atutem naszych podopiecznych. Rywalizacja oraz poziom występów był naprawdę wysoki. Pomimo tego nasza grupa została wyróżniona spośród innych. Nie obyło się oczywiście bez upominków i pysznego poczęstunku przygotowanego przez organizatorów.

Kabaret odbył się w wesołej atmosferze oraz dostarczył wszystkim dużej dawki radości, śmiechu i dobrej zabawy. Była to również okazja do zapoznania się z nowymi osobami i do integracji między ośrodkami.

Dziękujemy bardzo organizatorom i do zobaczenia w przyszłym roku!

 

   

   

   

   

   

   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
 

 
 

 


  

     

     |  do góry  |