WIADOMO¦CI

 

   

A A A

  

II MISTRZOSTWA W GRILLOWANIU OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH „UGRILLOWANI”


 

Dnia 15.06.2018r. „MOROWA” ekipa z naszego O¶rodka uczestniczyła w II Mistrzostwach w Grillowaniu Osób Niepełnosprawnych „UGRILLOWANI” w Kamiennej Górze. Organizatorem mistrzostw był Powiatowy O¶rodek Wsparcia - ¦rodowiskowy Dom Samopomocy w Kamiennej Górze.

W tym roku postawili¶my na siły zbrojne a mianowicie na wojsko. W tym klimacie przebrali¶my się, ozdobili¶my stół i przygotowali¶my zastawę w której główne skrzypce ,a raczej karabiny, grały menażki wojskowe. Nasz pluton reprezentowali: szef kuchni pułkownik Monika, pomoc kuchenn± stanowili kapral Adam, chor±ży Katarzyna i porucznik Mariusz. Towarzyszyła Nam także szeregowa Roksana, która miała ważn± wojskow± misję do przeprowadzenia, a mianowicie gor±cy doping drużyny. Nad bezpieczeństwem przy grillowaniu czuwała Pani generał Gosia.

Dzięki wcze¶niej ustalonej taktyce, przeanalizowaniu wszystkich strategi, korzystaj±c z wielu manewrów i czynników operacyjnych przy grillowaniu, wykorzystuj±c element zaskoczenia zajęli¶my w tych mistrzostwach I MIEJSCE.

Dziękujemy organizatorom za wspaniał± zabawę, moc atrakcji i niezapomniane przeżycia i do zobaczenia za rok.

 

   

   

   

   

   

   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
  
   
 
   
 
   

   
 
   

   
  
   
 
   
 
   

   
 
   

   
  
   
 
   
 


 

 


  

     

     |  do góry  |