WIADOMOŚCI

 

   

A A A

  

III PRZEGLĄD KABARETOWY OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH „ŻYJ KOLOROWO”


 

„Rozmawiają dwie blondynki, nagle jedna mówi:
- Kurcze, dzwoni mi w głowie.
Na to druga:
-To odbierz, ja poczekam”

W miniony piątek uczestniczyliśmy w III Przeglądzie Kabaretowym Osób Niepełnosprawnych „Żyj Kolorowo” w Jaworze. Całe przedsięwzięcie zostało zorganizowane przez kadrę i podopiecznych Ośrodka Wsparcia w Jaworze. Przegląd pokazał, że osoby niepełnosprawne są przepełnione poczuciem humoru, życzliwością i wielką pozytywną energią, która emanuje od nich na co dzień.

Nasz Ośrodek zaprezentował skecz pt. „Myśli Niemowlaka”. W rolach głównych wystąpili: jako mama- wspaniała i niezastąpiona Marysia, w rolę ojca wcielił się mistrz pamięci i recytatorstwa Andrzej, rolę niemowlaków zagrali mega zdolny i elegancki nawet w pieluszce Mariusz i potrafiący ogarnąć rolę na ostatnią chwilę Dawid. Skecz pokazywał w satyryczny sposób jak niemowlaki reagują na słowa i gesty rozpieszczających ich rodziców.

Brawurowa gra aktorów zagwarantował Nam 3 miejsce w przeglądzie w kategorii skecz. Otrzymaliśmy wspaniałe nagrody, upominki oraz dyplom okolicznościowy. W przerwach między skeczami zabawiał Nas kabaret „0-99” z Wiadrowa. Nie zabrakło także smacznego poczęstunku.

Dziękujemy serdecznie Organizatorom za zaproszenie, mamy nadzieję że za rok też się spotkamy.

 

   

   

   

   

   

   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
 


  

     

     |  do góry  |