WIADOMOŚCI

 

   

A A A

  

I Mistrzostwach w Grillowaniu Osób Niepełnosprawnych „UGRILLOWANI”


 

Dnia 9.06.2017r. uczestniczyliśmy w I Mistrzostwach w Grillowaniu Osób Niepełnosprawnych „UGRILLOWANI” w Kamiennej Górze. Organizatorem mistrzostw był Powiatowy Ośrodek Wsparcia - Środowiskowy Dom Samopomocy w Kamiennej Górze. 

W imprezie wzięły udział zespoły z: Powiatowego Ośrodka Wsparcia - Środowiskowego Domu Samopomocy w Kamiennej Górze, Zespołu Szkół Specjalnych w Kamiennej Górze, Domu Pomocy Społecznej w Szarocinie, Środowiskowego Domu Samopomocy w Wałbrzychu, Powiatowego Środowiskowego Domu Samopomocy w Wałbrzychu oraz ze Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Wojcieszowie.

Drużyny przygotowywały różnego rodzaju potrawy z grilla z dostępnych w spiżarni składników. Jury oceniało trzy elementy: dekorację stołu, prezentację oraz smak potraw. Naszą drużyną zarządzał najlepszy kucharz Naszego Ośrodka Jarek. Kierował całym zespołem i dzielił prace na poszczególnych ich członków. Osoby, które przyjechały na Mistrzostwa w charakterze kibiców mogli skorzystać z warsztatów gry na bębnach, grach i zabawach organizowanych przy wsparciu wolontariuszy z Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Kamiennej Górze.

Poziom zawodów był bardzo wyskoki a smak potraw na prawdę niebiański. Nasza drużyna zajęła III miejsce. Sezon grillowy jeszcze trwa i Nasza przygoda z grillowaniem na pewno się jeszcze nie zakończy ale już nie możemy doczekać się Mistrzostw za rok. Serdecznie dziękujemy Powiatowemu Ośrodkowi Wsparcia - Środowiskowemu Domu Samopomocy w Kamiennej Górze za zaproszenie, wspaniałą zabawę, moc niezapomnianych przeżyć i przesympatyczną atmosferę.

 

   

   

   

   

   

   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
  
   
 
   
 
   

   
 
   

 


  

     

     |  do góry  |