WIADOMOŚCI

 

   

A A A

  

I ŚWIEBODZICKI TURNIEJ KRĘGLARSKI OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH 2017


 

Dnia 28.04.2017 r. odbył się I Świebodzicki Turniej Kręglarski Osób Niepełnosprawnych 2017 objęty patronatem Burmistrza Miasta Świebodzice Pana Bogdana Kożuchowicza. Był to pierwszy turniej organizowany przez Nasz Ośrodek. 

Burmistrz Miasta Świebodzice Pan Bogdan Kożuchowicz oraz Pani Kierownik ŚDS Świebodzice Izabela Gaweł symbolicznym rzutem kulą rozpoczęli turniej. Swoją obecnością zaszczyciły nas również Dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej w Świebodzicach Pani Izabela Siekierzyńska oraz Zastępca Dyrektora Ośrodka Pomocy Społecznej w Świebodzicach Pani Krystyna Gal.

Na turniej zostały zaproszone następujące drużyny: Powiatowy Środowiskowy Dom Samopomocy w Wałbrzychu, Środowiskowy Dom Samopomocy w Wałbrzychu, Warsztaty Terapii Zajęciowej Stowarzyszenie „Bliżej Ciebie” w Świdnicy, Powiatowy Ośrodek Wsparcia- Środowiskowy Dom Samopomocy w Kamiennej Górze, Zespół Szkół Specjalnych w Świebodzicach.

W drodze losowania podzieliliśmy drużyny na dwie grupy. W grupach zostały wyłonione drużyny, który grały najpierw o V miejsce, następnie o III miejsce i finał o I i II miejsce. Każda rozgrywka przynosiła moc emocji i do końca trzymała w napięciu. Z trybun można było usłyszeć głośny doping i śpiewy „Do boju, do boju do boju...”. Drużyny były doskonale przygotowane przez swoich trenerów co było widać na torach. Każdy zawodnik miał swoją indywidualną strategię na rzut i strącenie największej ilość kręgli.

Po zaciekłej walce wyniki w tabeli przedstawiły się następująco:

  • VI miejsce - Powiatowy Środowiskowy Dom Samopomocy w Wałbrzychu

  • V miejsce – Środowiskowy Dom Samopomocy w Świebodzicach

  • IV miejsce - Powiatowy Ośrodek Wsparcia- Środowiskowy Dom Samopomocy w Kamiennej Górze

  • III miejsce - Warsztaty Terapii Zajęciowej Stowarzyszenie „Bliżej Ciebie” w Świdnicy

  • II miejsce - Środowiskowy Dom Samopomocy w Wałbrzychu

  • I miejsce - Zespół Szkół Specjalnych w Świebodzicach

Bardzo dziękujemy wszystkim gościom za przybycie. Mamy nadzieje, że spotkamy się w przyszłym roku w tym samym składzie, a może i większym aby wspólnie bawić się i integrować. 

 

   

   

   

   

   

   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
  
   
 
   
 
   

   
 
   

   
  
   
 
   

   

   
 
   

   
  

 

 


  

     

     |  do góry  |