WIADOMOŚCI

 

   

A A A

  

Spotkanie Wigilijne


 

Atmosfera była wspaniała, czuć było ducha świąt, a przy tym nie zabrakło wspólnego kolędowania, ciepłych rozmów, wzajemnej dobroci i płynących prosto z serca bożonarodzeniowych życzeń.

Żeby tradycji stało się zadość Nasi podopieczni i serdeczni goście mogli spróbować przepysznego barszczu z uszkami, pierogów z kapustą, krokietów, karpia, śledzi i wielu innych przygotowanych w Ośrodku przez kadrę i podopiecznych potraw. I jak co roku nie mogło zabraknąć naszych ulubionych bułeczek makowych, na które wszyscy czekamy cały rok.

Uczestnicy i kadra Środowiskowego Domu Samopomocy życzy wszystkim zdrowych, pogodnych i spokojnych Świąt Bożegonarodzenia.

Zanim każdy z nas rozpoczął świąteczną krzątaninę w swoim domu, to w naszym Środowiskowym Domu Samopomocy obchodziliśmy wspólną Wigilię z zaprzyjaźnionymi gośćmi. Swoją obecnością zaszczycili nas Burmistrz Miasta Świebodzice Pan Bogdan Kożuchowicz, Zastępca Burmistrza Miasta Świebodzice Pan Krystian Wołoszyn, Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej Miasta Świebodzice Pan Jan Klepiec, Dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej w Świebodzicach Pani Izabela Siekierzyńska, Zastępca Dyrektora Ośrodka Pomocy Społecznej w Świebodzicach Pani Krystyna Gal, a także Gospodarz Stowarzyszenia "Odnowa". Atmosfera była wspaniała, czuć było ducha świąt, a przy tym nie zabrakło wspólnego kolędowania, ciepłych rozmów, wzajemnej dobroci i płynących prosto z serca bożonarodzeniowych życzeń. Żeby tradycji stało się zadość Nasi podopieczni i serdeczni goście mogli spróbować przepysznego barszczu z uszkami, pierogów z kapustą, krokietów, karpia, śledzi i wielu innych przygotowanych w Ośrodku przez kadrę i podopiecznych potraw. I jak co roku nie mogło zabraknąć naszych ulubionych bułeczek makowych, na które wszyscy czekamy cały rok. Uczestnicy i kadra Środowiskowego Domu Samopomocy życzy wszystkim zdrowych, pogodnych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia. 

 

   

   

   

   

   

   
 
   
 
 


  

     

     |  do góry  |